Oferta

Zajęcia z języka angielskiego - dopasowane do potrzeb Twojego dziecka!

Lekcje indywidualne

We wszystkich grupach wiekowych oferujemy możliwość zajęć indywidualnych.

Hello English (4-6 lat)

Każda lekcja składa się z opowiadań, piosenek, gier i bajek, które pobudzają wyobraźnię Twojego dziecka i zachęcają do aktywnego udziału.

Junior Club (7-11 lat/12-15 lat)

Podczas kursu dzieci poznają słowa i wyrażenia, które pomogą im mówić o sobie, swoich szkołach, ulubionych rzeczach czy codziennych czynnościach.

Teen-talk (15-19 lat)

Poznawanie kultury anglosaskiej, ćwiczenia czy wskazówki do egzaminów to podstawa, by odnieść sukces w środowisku międzynarodowym.

Good Evening (Dorośli)

Program kursu skupia się na podniesieniu poziomu języka tak abyś mógł swobodnie posługiwać się nim w każdej sytuacji, co pozwoli Ci przełamać barierę językową.

Egzamin 8-klasisty

Osiągnij najlepszy wynik na egzaminie z języka angielskiego. W czasie kursu zapoznasz się i będziesz miał możliwość opanować najważniejsze najczęściej używane zagadnienia egzaminacyjne.

Matura Exam

Ten kurs ma na celu przygotowanie Cię do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, który umożliwi Ci studiowanie na najlepszych uczelniach w Polsce i za granicą.

Business English

Udoskonal swój angielski, poznaj słownictwo biznesowe. To pomoże Ci w pracy i rozwoju kariery zawodowej.

Mum, Dad & Me

Zapraszamy na wspólne językowe przygody dla Mamy lub Taty i Dziecka. Twoje dziecko opanuje język obcy w sposób naturalny, spędzając czas razem i rozwijając umiejętności językowe.

Co nas wyróżnia?

Oprócz nauki języka chcemy zapoznać naszych uczniów z historią oraz kulturą brytyjską a także etykietą. Pragniemy aby słowa takie jak thank you, sorry, your welcome weszły do codziennego słownika naszych uczniów.

Kursy na każdym etapie nauki 

Przyswajanie języka naturalnego składa się z etapów; rozpoznawanie nowych dźwięków, rozumienie podstawowych słów i zdań, wreszcie swobodne wyrażanie siebie. Nasze poziomy opierają się na tych etapach, łącząc powtarzanie i praktykę, aby zapewnić dzieciom pewność siebie podczas całego procesu uczenia się. 

Nauka poprzez moc opowieści

Dzieci z łatwością przyswajają nowe pojęcia, dlatego nowy język najlepiej przyswajać w młodym wieku. Nauczanie poprzez bajki to najskuteczniejszy sposób na zapoznanie dzieci z językiem angielskim. Dobra historia angażuje dziecięcą wyobraźnię, pomagając im nauczyć się nowego słownictwa i zrozumieć konstrukcje językowe w naturalny, zabawny sposób.